ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین چاپ


دایرکت ادمین (DirectAdmin) نام یکی از قدرتمند‌ترین کنترل پنل‌های مدیریت هاست لینوکس می‌باشد که با ارایه ویژگی های اصلی و کاربردی مدیریت وب سایت های اینترنتی به صورت ساده، کارایی آن را بسیار آسان کرده است. همچنین کنترل پنل دایرکت ادمین با توجه به سیاست های فروش خود، در مقایسه با رقیب بزرگ خود یعنی سی پنل با قیمت و محدودیت های بسیار کمتری ارایه می شود که همیشه آن را به عنوان یکی از کنترل پنل های اصلی سرورهای لینوکسی در طول این سال ها معرفی کرده است. این کنترل پنل که به تازگی از قالب های کارپسند خود رونمایی کرده است، در برخی از شرکت های میزبانی وب دنیا مورد استفاده می شود که در ادامه به اولین آموزش در خصوص این کنترل پنل یعنی نحوه ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین خواهیم پرداخت:

 

ورود به پنل دایرکت ادمین هاست:

۱) مرورگر خود را باز نمایید و سپس مانند تصویر زیر، آدرس ورود به کنترل پنل هاست خود را وارد نمایید. در نظر داشته باشید به جای Your-Domain.com بایستی نام دامنه خود را وارد نمایید.

آموزش ورود به پنل مدیریت هاست Direct Admin

آدرس ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین

  • در تصویر بالا از ۲۲۲۲ برای اتصال به پنل مدیریت هاست DirectAdmin استفاده کرده ایم. در نظر داشته باشید برای ورود امن به دایرکت ادمین وب سایت خود لازم است از پورت ۲۲۲۳ به جای ۲۲۲۲ و HTTPS در ابتدای آدرس به جای HTTP استفاده کنید که توصیه اکید ما نیز بر این موضوع خواهد بود. منظور از ورود امن این است که با رمزنگاری بین سرور و مرورگر شما با استفاده از SSL، امکان شنود و رصد اطلاعات جابه جا شده بین مرورگر و سرور از بین خواهد رفت و امنیت اطلاعات وب سایت شما را در پی خواهد داشت.

۲) در قسمت Username، نسبت به وارد کردن نام کاربری اکانت میزبانی وب خود اقدام نمایید. این اطلاعات از جانب شرکت میزبانی وب شما ارایه خواهد شد.

 

۳) در قسمت Password، رمز عبور خود را وارد نمایید. رمز عبور هاست شما نیز توسط شرکت میزبانی وبی که از آن هاست خریداری کرده اید، ارایه خواهد شد.

آموزش ورود به پنل مدیریت هاست Direct Admin

صفحه ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین

 

۴) بر روی دکمه Login کلیک کنید تا وارد کنترل پنل میزبانی وب خود شوید.

 

به همین سادگی وارد پنل دایرکت ادمین خود شده اید. حال می توانید مدیریت هاست خود را انجام دهید. در مقالات بعدی شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید به آسانی با این کنترل پنل کار کنید. در نظر داشته باشید که ممکن است در ورود به پنل دایرکت ادمین خود شاهد قالب جدید دایرکت ادمین باشید که از این حیث نگران نباشید و با همین روند می توانید به پنل دایرکت ادمین خود دسترسی داشته باشید.

 

در صورتی که از سرویس دهنده خود ناراضی هستید و یا دنبال سرعت، امنیت و کیفیت بالاتری هستید، ما به شما خرید هاست از lotus24.net را پیشنهاد می کنیم که بسته به نیاز خود می توانید وب سایت خود را به راحتی میزبانی کنید.


آیا این پاسخ مفید بود؟

  • 0
« بازگشت